Tańsze kwatery przez serwisy rezerwacji

Możliwości, jakie daje nam internet są ogromne. Od kilku przynajmniej lat wiele osób wyjeżdżających na wakacje na własną rękę czy organizujących podróże służbowe, bardzo chętnie wybiera kwatery przez serwisy rezerwacji hoteli online. Warto z tej możliwości korzystać, bo lokum na wakacje czy podróż służbową może być znacznie tańsze.

Tańsze kwatery przez serwisy rezerwacji

 

Booking.com

To bardzo długo działający serwis. Za jego pośrednictwem można rezerwować hotele i apartamenty na całym świecie. Osoby, które zarezerwowały swój pobyt za pośrednictwem serwisu, mogą wystawiać opinie o obiekcie. Serwis ma stronę w języku polskim. Jest partnerem wielu przewoźników lotniczych. Zbierane na kartach programu „Miles and More” można wykorzystać do zapłacenia za pobyt w hotelu czy pensjonacie zarezerwowanym poprzez serwis.

 

Agoda.com

Firma powstała kilkanaście lat temu. Jej specjalnością również jest internetowa rezerwacja hoteli. W serwisie można znaleźć noclegi w wielu krajach z całego świata. W 2011 roku serwis uruchomił stronę w języku polskim. Serwis specjalizuje się w wyszukiwaniu hoteli w krajach azjatyckich, ale można znaleźć także hotele w miastach europejskich – także w Polsce. Decydując się na przystąpienie do programu lojalnościowego można zbierać punkty i wymieniać je na dodatkowe korzyści, na przykład wykorzystać je na przeloty.

 

Meteor-turystyka.pl

To polski serwis, który specjalizuje  się w noclegach w obiektach położonych na terenie Polski. Serwis dysponuje bardzo szeroką bazą miejsc noclegowych w atrakcyjnych turystycznie zakątkach naszego kraju. W serwisie można znaleźć noclegi zarówno w górach, jak i nad morzem. Są również oferty miejsc noclegowych z Mazur. Za pośrednictwem serwisu możliwe jest dokonanie rezerwacji pobytu w hotelach, pensjonatach, willach czy apartamentach. Na serwisie mogą swoje oferty wystawiać także właściciele kwater prywatnych. Tutaj także osoby rezerwujące pobyt mogą wystawiać opinie. Ułatwia to porównanie warunków w poszczególnych obiektach.

 

W porównywarkach i wyszukiwarkach hoteli można znaleźć oferty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz