Popularne serwisy do rezerwacji kwater

Coraz więcej osób rezerwuje noclegi za pośrednictwem specjalnych portali rezerwacyjnych. Dzięki nim na noclegach można zaoszczędzić naprawdę spore sumy. Poznajmy kilka tych najbardziej popularnych.

Popularne serwisy do rezerwacji kwater 

 

Booking.com

To jeden z serwisów wyjątkowo chętnie wykorzystywany w celu znalezienia kwatery na wakacje. Korzystanie z portalu jest bardzo proste. Do jego zalet należy między innymi to, że większość osób wynajmujących kwatery ze jego pośrednictwem nie pobiera za rezerwację żadnych opłat. Bardzo często także odwołanie rezerwacji nic nie kosztuje. Plusem serwisu Booking.com jest także to, że jego baza składa się z ponad kilkuset tysięcy hoteli, pensjonatów i apartamentów na całym świecie. Do potwierdzenia rezerwacji potrzebna jest karta kredytowa. Opłata zostanie z nie pobrana jednak dopiero wtedy, gdy bez wcześniejszego odwołania rezerwacji nie pojawimy się w pensjonacie, hotelu, apartamencie. Najbardziej dogodnego dla siebie noclegu za pośrednictwem Booking.com można szukać kierując się bardzo różnymi kryteriami. Szukając noclegu można skorzystać także z oficjalnej aplikacji mobilnej serwisu. W bazie jest obecnie ponad 700 tysięcy ofert nie tylko hoteli, ale także pensjonatów i innych miejsc noclegowych. Z aplikacji i dostępu do bazy danych można korzystać bezpłatnie. Aplikacja przydatna jest nie tylko dla osób, które już korzystały z usług serwisu i są w nim zarejestrowane. Sprawdza się także dla osób, które chcą szybko zarezerwować nocleg w okolicy, w której aktualnie przebywają. Rezerwacje przez Bookong.com są bezpieczne. Strona ma wersję po polsku.

 

Airbnb.com

Serwis istnieje od 2008 roku. Na założenie konta na tej platformie, które pośredniczy między ludźmi oferującymi u siebie noclegi, a tymi, którzy ich poszukują zdecydowało się już kilka milionów osób na całym świecie. Profile użytkowników oraz ich oferty są weryfikowane przez serwis. Dzięki temu noclegi znalezione poprzez portal są bezpieczne. Platforma gwarantuje także bezpieczeństwo dokonywanych za noclegi płatności.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz