Mobilny mechanik samochodowy

Mobilny mechanik samochodowyAwaria samochodu może zaskoczyć każdego, nawet posiadacza bezawaryjnego w powszechnej opinii auta. Nagła niedyspozycja silnika, skrzyni biegów lub zimowa zmora wielu kierowców, jaką jest problem z rozładowanym akumulatorem, mogą przytrafić się w każdym momencie i w każdym miejscu. Zazwyczaj w takich przypadkach zdenerwowany kierowca zmuszony jest dzwonić do swojego autoryzowanego serwisu lub ubezpieczyciela, którzy przysyłają po prostu lawetę i auto ląduje na kilka dni w warsztacie. Otrzymanie samochodu zastępczego na czas naprawy jest wciąż niechętnie praktykowane w Polsce, zresztą koszty takiej usługi często przekraczają możliwości przeciętnego Kowalskiego. Nawet drobna usterka wiąże się w konsekwencji z kilkudniowym oczekiwaniem na diagnostykę i naprawę, co w międzyczasie może poważnie skomplikować plany życiowe i zawodowe właściciela samochodu.

Wciąż niewielu kierowców wie, że istnieje dużo prostsze rozwiązanie w postaci mobilnych warsztatów samochodowych. Firmy świadczące takie usługi zapewniają błyskawiczny dojazd pod adres, gdzie został uziemiony samochód oraz w większości przypadków – usunięcie awarii na miejscu. Naprawa auta może odbyć się bezpośrednio u klienta i tylko w bardzo skomplikowanych sprawach zabiera się samochód do warsztatu. Mobilny mechanik jest wyspecjalizowany w błyskawicznym i precyzyjnym zidentyfikowaniu problemu, potrafi także ten problem szybko rozwiązać.

Często świadczoną usługą jest też awaryjne otwieranie aut, np. w przypadku zgubienia kluczyków od samochodu stojącego w znacznej odległości od domu. Umiejętności oraz sprawność mobilnych fachowców została doceniona już przez wielu kierowców. Możliwość szybkiego odzyskania sprawnego auta i kontynuacji podróży, to przecież najważniejsza wartość dla każdego kierowcy. Oszczędność czasu i pieniędzy oraz możliwość obserwowania i kontroli pracy mechanika są niewątpliwymi zaletami tego rodzaju usługi. Biorąc pod uwagę rosnące wymagania klientów można stwierdzić, że mobilni mechanicy szybko podbiją rynek i staną się poważną konkurencją dla tradycyjnych warsztatów.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz