Mincer Pharma – profesjonalna pielęgnacja skóry

Mincer Pharma to firma, która swoja popularność zawdzięcza w dużej mierze kremom pielęgnacyjnym. Jej mocna stroną jest także serum, które potrafi niwelować nawet te niedoskonałości cery, które są znakomicie widoczne gołym okiem. Warto jednak pamiętać, że nie są to wcale wszystkie kosmetyki z jakimi mamy do czynienia w firmowej ofercie. Na co jakie warto więc zwrócić uwagę?

Mincer Pharma Anti Redness – regeneracyjna maska do twarzy

Mincer Pharma - profesjonalna pielęgnacja skóryKasztanowiec, olejek abisyński i miłorząb japoński to idealne połączenie, jeśli zależy nam na wzmocnieniu naczyń krwionośnych, a jednocześnie – na poprawieniu stanu, w jakim znajduje się nasza cera. Regeneracyjna maska w kremie doskonale radzi sobie z tym zadaniem będąc dodatkowo gwarantem odżywienia i wyciszenia skóry. Dzięki olejkowi abisyńskiemu na wygładzenie mogą liczyć nawet osoby o cerze bardzo przesuszonej, z widocznymi zmarszczkami. Bogata formuła maski ma i ten atut, że może być ona z powodzeniem stosowana także jako krem ochronny radzący sobie doskonale zarówno z mrozem, jak i wiatrem.

Mincer Pharma Neohyaluron – płyn do demakijażu

Demakijaż jest czynnością równie ważną, jak samo wykonanie makijażu, warto więc dążyć do tego, aby kosmetyk przeznaczony do jego wykonania był możliwie jak najskuteczniejszy. W tym przypadku mamy do czynienia z dwufazowym płynem sprawdzającym się szczególnie dobrze wtedy, gdy przystępujemy do wykonania pracochłonnego demakijażu oczu. O jego sile decyduje kompleks aż czterech kwasów hialuronowych. Dzięki unikatowej formule krem koi i pielęgnuje. Radzi sobie przy tym znakomicie także z makijażem wodoodpornym.

Mincer Pharma Vitac Infusion – koncentrat do rąk

Skóra dłoni bardzo często jest daleka od ideału, nic więc dziwnego, że Mincer Pharma stworzyła kosmetyk, który pozwala na walkę z jej przebarwieniami. Ten specjalistyczny, skoncentrowany preparat pozwala na sprawne przeprowadzenie specjalistycznej kuracji rozjaśniającej. Jednocześnie poprawia kondycję skóry wzmacniając ją i zapewniając jej równomierny koloryt. To znakomity sposób na regenerację dłoni ich optyczne odmłodzenie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz