Kredyt gotówkowy: bez deklaracji na co potrzebujesz pieniędzy

Kredyt gotówkowy bez deklaracji na co potrzebujesz pieniędzyWiększość z nas przynajmniej raz w życiu brała w banku kredyt. W każdym banku oferta kredytów jest bardzo szeroka. Wśród nich wyróżnić można kredyty celowe. Są to kredyty, których bank udziela tylko pod warunkiem, że kredytobiorca określi we wniosku, na co potrzebne są mu pieniądze. W przypadku kredytów celowych bank może sprawdzić, czy rzeczywiści kredytobiorca wydaje pieniądze zgodnie ze swoją deklaracją. Nie wszyscy klienci takie deklaracje chcą składać. Dobra wiadomość jest taka, że mogą złożyć wniosek o kredyt gotówkowy. To kredyt, który może zostać przeznaczony na dowolny cel.

 

Gdzie złożyć wniosek?

Kredyty gotówkowe cieszą się wśród klientów bardzo dużą popularnością. Stąd też nie może ich zabraknąć w ofercie żadnego banku. Wnioski o kredyt gotówkowy można składać zarówno w bankach komercyjnych, jak i spółdzielczych. Najszybciej formalności można dopełnić składając wniosek w banku, w którym mamy rachunek osobisty. Wniosek można złożyć tradycyjnie odwiedzając oddział wybranego banku albo też online.

Niezbędne dokumenty

Oczywiście potrzebny jest dokument tożsamości ze zdjęciem. Może to być dowód osobisty lub paszport. W przypadku, gdy wnioskujemy o przyznanie kredytu w kwocie do pięćdziesięciu tysięcy złotych nie musimy dołączać do wniosku kredytowego zaświadczenia o zarobkach. Każdy, kto złoży wniosek o kredyt zostanie przez bank sprawdzony w Biurze Informacji Kredytowej. Osoby, których historia kredytowa jest wzorowa, dostaną kredyt gotówkowy w każdym banku bez najmniejszych trudności. Oczywiście muszą jeszcze posiadać zdolność kredytową.

Czy są inne możliwości?

Kredyt gotówkowy to nie jedyne rozwiązanie dla osób, które szukają kredytu na dowolny cel. Osoby, które są właścicielami nieruchomości i interesuje ich kredyt na dowolny cel mogą złożyć w banku także wniosek o pożyczkę hipoteczną. Pożyczka hipoteczna jest mało znana i popularna. Wiele osób myli ją z kredytem hipotecznym. Są to jednak dwa różne produkty, które łączy tylko jedno: hipoteka na nieruchomości.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz