Jak żyć zdrowo?

Jak żyć zdrowo?Unikaj produktów zawierających GMO. Jeśli mieszkasz w kraju, który zezwolił na stosowanie GMO, musisz wiedzieć, że niektóre warzywa najczęściej modyfikowane niż inne. Tak jest w przypadku: kukurydzy, soi, dyni zwyczajnej (w tym cukinii) i inne dyniowatych, rzepak (a więc i oleju rzepakowego), buraków cukrowych, lucerny.

Produkty GMO są także stosowane w hodowli zwierząt. Dlatego w krajach, które produkują GMO, jest szczególnie ważne, aby kupować organiczne: mięso, nabiał, jajka, miód.. Warto zapamiętać tę wiedzę, bo dzięki niej możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jak rzucić palenie? U osób palących, komórki stale odczuwają głód tlenowy, co powoduje ich przeobrażenie w beztlenowe, a pojawienie się beztlenowych komórek w organizmie to „otwarta brama dla wielu chorób”. Dziesięć wypalonych papierosów dziennie w ciągu dwóch lat wytwarza w organizmie palacza 2 kg toksycznej smoły. Po dziesięciu latach palenia – ilość smoły zwiększa się do 4 kg. Ten, kto pali ponad 20 lat ma w swoim organizmie ponad 6 kg „trującego brudu”. I cały ten brud organizm powinien gdzieś rozmieścić. Wszystkie choroby układu krążenia, układu pokarmowego, nabrzmiałe żyły u kobiet, bóle w nogach u mężczyzn i wiele innych dolegliwości to zapłata za chwilę przyjemności z wypalonego papierosa. Jeśli nasza psychika dojrzała, żeby rzucić palenie, a nie jesteśmy w stanie tego zrobić, nie mając silnej woli, to proponuję kilka pożytecznych rad mogących pomóc w rzuceniu palenia.

Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz