Jak wejść w dorosłe życie?

Jak wejść w dorosłe życie?Dopóki nie wyjdziesz ze szkoły, dopóki nie nauczysz się powyższych zagadnień, to nigdy, przenigdy nie stosuj żadnej diety! Gdy na stałe wdrożysz te tematy, wiele chorób odejdzie od ciebie, jak mija nas wiatr.

Pytam się młodą osobę, której pomogłam: „która konkretnie rzecz pomogła ci wyleczyć żołądek?„.  Odpowiedziała fantastycznie: „nie mam zielonego pojęcia”. I to jest prawidłowa odpowiedź! Medycyna akademicka zepsuła nasze prawidłowe spostrzeganie zdrowia. Przez lata wpoili nam do głowy, że na każdą dolegliwość jest tabletka. To jest fałsz i obłuda!

Większość tabletek jest dobra tylko dla koncernów farmaceutycznych! Co dalej? Jeżeli przez kilka miesięcy wdrożysz do swojego życia te proste metody, które opisujemy w naszych ebookach, artykułach – „Jeżeli będą one twoją codziennością, dopiero wtedy zrób podsumowanie swojego zdrowia. Jeżeli danej dolegliwości nie udało się wyleczyć, poprzez zmianę stylu życia, to wtedy pomyśl, jaka dieta wyleczyłaby moją przypadłość. Dopiero w takiej sytuacji jest sens zastosowania, danej diety.

Jeżeli masz kiepski stan żołądka i zastosujesz na przykład: trzymiesięczną dietę warzywną, to możesz się pochorować. Do tego stopnia, że całe to zdrowie wyjdzie ci bokiem. Jeżeli dietetyk, bez wdrożenia tych podstaw, rozpisze ci jakąś dietę, to szybko uciekaj od niego. Bo to „krwiopijca”. Na przykład: lekarz nie powinien leczyć danej choroby, bez nakazu  np. nawodnienia organizmu. Uwaga! Nakaz nie obowiązuje tylko przez miesiąc czy 3 miesiące. Czy to znaczy, że masz codziennie pić 3-4 litry wody? W żadnym wypadku. Pij tak dużo wody z dobrą solą, aby mieć ciągle biały lub lekko żółty mocz. Po co sól? Aby zatrzymać wodę w organizmie i nasączyć organizm minerałami, które są w soli. Przykro mi patrzeć na ludzi, którzy mają stenty, rozruszniki serca i stale dochodzące nowe choroby. Nie można im pomóc, bo są zapatrzeni w lekarzy. A wystarczyłoby codziennie wychodzić na trzydziestominutowy spacer. Szybko minęłaby depresja chorobowa.

Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz