Ingersoll Rand gwarancją jakości sprężarek powietrza

Jesteśmy firmą zajmującą się od dawna dystrybucją sprężarek powietrza do różnych zastosowań przemysłowych, mechaniczny i nie tylko. Chcemy aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupu, dlatego stawiamy na najlepsze i znane marki, takie jak Ingersoll Rand. Sprężarki powietrza, które Państwu proponujemy są silne, solidne i bezpieczne w budowie.

Sprężarki mają różne zastosowanie, ogólnie rzecz biorąc pracują na różnych mediach roboczych, powietrzu, gazie, powietrzu naolejonym (z mgłą olejową). Sprężarki nie pracują raczej na cieczach, do tego celu bardziej nadają się zwykłe pompy. Sprężarka ma za zadnie zwiększyć gęstość, podnieść ciśnienie, wymusić przepływ lub podnieść temperaturę medium. W dystrybucji posiadamy sprężarki o różnej pojemności, mieszące się w standardowych normach czyli są to wielkości rzędu od kilku do nawet kilkudziesięciu litrów.

Sprężarka to urządzenie stosunkowo proste w obsłudze oraz przechowywaniu, należy jednak pamiętać aby nie ustawiać jej w miejscach, gdzie może dość do uderzenia jej, szczególnie w zbiornik. Jest to najważniejsza część całego układu w dodatku najczęściej jest ona odkryta. Uderzenie może doprowadzić do wadliwej pracy sprężarki, a co za tym idzie zwiększyć ryzyko wybuchnięcia. Ponadto przy użytkowaniu sprężarki należy uważać, aby nie przekroczyć zalecanej wartości ciśnienia. Nie każde sprężarki posiadają taką wartość określoną, ale nasze są w nią wyposażone. Jest ona również oznaczona na manometrze odpowiednim kolorem.

ingersoll rand gwarancja jakości

Sprężarki powietrza mają różne zastosowanie w przemyśle i gospodarstwie domowym. Występują w maszynach roboczych oraz w takich sprzętach domowego użytku jak chłodziarka, wentylator, suszarka do włosów. Potrzebne jest wtedy zarówno zwiększanie ciśnienia powietrza jak i jego chłodzenie.

Sprężarki są na tyle prostymi urządzeniami, że w przypadku uszkodzenia, jeśli są jeszcze objęte gwarancją z reguły wymieniamy cały sprzęt na nowy, chociaż są przypadki, gdy należy wymienić cały moduł, co pozwala na szybkie wznowienie użytkowania.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz