Firmowy samochód w leasing

Przedsiębiorcy, który posiadają lub planują założyć firmową flotę, mają obecnie wiele możliwości sfinansowania zakupu samochodów. Do rozwiązań, które cieszą się coraz większą popularnością należy leasing na auto.

Kto oferuje leasing aut?

Z uwagi na rosnącą popularność leasingu, jest coraz więcej banków i firm, które specjalizują się w świadczeniu tego typu usług. Bardzo interesująco prezentuje się oferta przygotowana przez Santander Consumer Multirent. Leasing auta w SCM to propozycja, z której mogą skorzystać małe i średnie firmy. Oferta jest przygotowana także pod kątem klientów korporacyjnych.

 

Specjalność Santander Consumer Multirent: leasing operacyjny

Firmowy samochód w leasingW przypadku leasingu samochodowego wyróżnić można leasing operacyjny i finansowy. Santander Consumer Multirent specjalizuje się w tym pierwszym. Leasing operacyjny od finansowego różni się przede wszystkimi kwestiami podatkowymi. W przypadku leasingu operacyjnego przedsiębiorca może odliczyć 50 procent podatku VAT, który musi zapłacić od opłat leasingowych. Poza tym może on wliczyć w koszt uzyskania przychodu zarówno opłatę początkową jak i całą comiesięczną ratę.

Jaka jest oferta Santander Consumer Multirent?

Firma oferuje leasing zarówno nowych, jak i używanych samochodów osobowych oraz dostawczych. Santander Consumer Multirent współpracuje z wieloma dealerami uznanych marek samochodowych. To właśnie dealerzy poszczególnych marek są dystrybutorami oferowanych przez SCM produktów. Firma oferuje do umowy leasingowej dodatkowe produkty: ubezpieczenie komunikacyjne, kartę paliwową oraz dostęp do e-Platformy. Klienci, którzy zdecydują się wybrać oferowane z umową leasingową ubezpieczenie, ewentualną szkodę mogą zgłaszać do czynnego przez całą dobę Centrum Likwidacji Szkód SCM. Z kolei karta paliwowa (na okaziciela lub z numerem samochodu) uprawnia do płacenia za paliwo, akcesoria samochodowe, myjnię.

Leasing samochodu to zyskująca coraz większą popularność alternatywa dla kredytów bankowych.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz