Dlaczego kobiety mają bolesne miesiączki?

Dlaczego kobiety mają bolesne miesiączki?To wyjaśnia dlaczego moja morfologia wykonywana kilka dni zawsze po krwawieniu raz była lepsza, raz gorsza, ale nigdy nie alarmująca. Raz wychodziła lekka anemia, raz nie, nikt mnie nie leczył i sama nie widziałam w tym problemu, bo żelazo wracało do normy. Teraz składam wszystkie elementy układanki i wiem, dlaczego wegetarianizm, weganizm i witarianizm okazały się dla mnie tak toksyczne.  Pomijam już fakt, że mój organizm nie trawi prawidłowo węglowodanów i ograniczam ich ilość w diecie, prowadząc dietę bogato tłuszczową, ale nie dostarczały mi składników, które uchroniłyby mnie przed stanem anemii lub też szybko dostarczyły mi żelaza po krwawieniu.  

Żadne białko roślinne nie jest równe białku zwierzęcemu. Podobnie jest z żelazem. Ludzki organizm nie syntezuje jak roślinożerna ptaszyna witaminy B12 z roślin. To wyjaśnia niezdrowy, przeraźliwie blady kolor mojej skóry, słabe krążenie i bardzo słabą odporność. Nie doceniłam tego jak ważnym pierwiastkiem dla ludzkiego życia, najważniejszym i niezbędnym jest żelazo. Jak ważnym badaniem jest morfologia, na którą skierowanie da każdy ogólny lekarz.Ale nie samo żelazo mi pomogło i wraz z czasem nie w tym tkwił problem – a w jego wchłanialności (m.in spożywam dużą ilość polifenoli, które utrudniają wchłanialność żelaza, miałam uprzykrzające problemy z układem pokarmowym, utrudnione wchłanianie).  Oczywiście dieta paleo jaką prowadzę znacznie poprawiła stan mojego zdrowia, zlikwidowała całkowicie trądzik na moich plecach i dekolcie, a także ujędrniła moją cerę i poprawiła jej koloryt, ale nie wyeliminowała całkowicie bolesnych miesiączek i nie skróciła ich tak, jakbym tego oczekiwała.

Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz