Co zrobić, kiedy boli brzuch?

Co zrobić, kiedy boli brzuch?Bóle brzucha, wzdęty brzuch w kształcie piłki, stała niestrawność, odbijanie/bekanie, zatwardzenie, to dolegliwości wielu osób. Jest wiele sposobów na leczenie układu trawiennego, jednak zazwyczaj trwa to dłuższy czas.

Bardzo szybko możemy zniszczyć florę bakteryjną stosowaniem leków. Wrzody żołądka. Istnieją trzy rodzaje wrzodów: wrzody przełyku – to wrzody rozwijające się w przełyku; wrzody żołądka –  rozwijają się w żołądku; wrzody dwunastnicy – rozwijają się w górnej części jelita cienkiego, zwanego dwunastnicą. Wrzody żołądka, to uszkodzenie błony śluzowej wokół żołądka, wywołane stanem zapalnym. Ubytki powstające w ścianie żołądka lub dwunastnicy mają różną wielkość – od ziarnka pieprzu, pestki wiśni do kilku centymetrów. Różne czynniki mogą powodować zapalenie żołądka lub jelita cienkiego między innymi: nadmierny stres, nadprodukcja kwasu żołądkowego, infekcja bakteriami Helicobacter pylori ( H. pylori ) w jelitach, palenie papierosów i nadmierne picie alkoholu, długotrwałe stosowanie leków przeciwzapalnych z grupy NLPZ, takich jak: aspiryna, ibuprofen i inne leki przeciwzapalne, przedawkowanie witaminy C, radioterapia lub rak żołądka.

Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz