Pożyczka na zakup samochodu

 

Najczęściej za pieniądze z kredytu samochodowego decydujemy się kupić nowe auto. Ale pożyczka samochodowa może zostać udzielona także na zakup używanego pojazdu.

Pożyczka na nowy samochód

Pożyczka na samochód to instrument finansowy, o który można dzisiaj ubiegać się nie tylko w klasycznym banku. Na rynku działają również instytucje finansowe, które obsługują niektóre salony samochodowe. Są także instytucje, których specjalnością są pożyczki na samochód. W tych pierwszych instytucjach można za pożyczone pieniądze kupić tylko auto danej marki, w tych drugich pieniądze można przeznaczyć na zakup samochodu dowolnej marki. Rozwiązaniem często proponowanym osobom zainteresowanym pożyczką samochodową jest tak zwany kredyt 50/50.

Pożyczka na zakup samochodu

Formalności i oprocentowanie pożyczki

W bankach, które specjalizują się w pożyczkach na samochód formalności trwają bardzo krótko. Decyzja kredytowa zapada bardzo szybko. Plusem jest także niskie oprocentowanie pożyczki; obecnie oprocentowanie nominalne wynosi ono 2,99 procent.

 
 
 

0 Comments

 

You can be the first one to leave a comment.

 

Leave a Comment

 
XHTML: You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>