Działanie systemu POS Poster w gastronomii

 

Działanie systemu POS Poster w gastronomiiSystemy POS to systemy sprzedażowo-organizacyjne przeznaczone dla wszelkiego rodzaju działalności usługowej i sprzedażowej. Ich specjalnym rodzajem są systemy stworzone dla gastronomii, takie jak system POS Poster. Wymagają one dostosowania do nietypowych potrzeb i oczekiwań klienta oraz samego organizatora usługi.

Budowa systemu POS

Każdy nowoczesny system POS składa się z komputera i paneli dotykowych, na których realizuje się zamówienia, pobiera płatności i zarządza lokalem. System POS Poster idzie tutaj o krok dalej i rezygnuje z komputerów na rzecz działania w chmurze. Odpowiednie aplikacje mogą być oczywiście zainstalowane na komputerach, ale najważniejsza jest możliwość działania zdalnego. W ten sposób powstaje cała się sprzedażowa, która może obejmować jeden lub więcej lokali, a osoby zarządzające nimi mogą zbierać informacje i wydawać polecenia chociażby z własnego domu.

POS Poster w praktyce

System POS Poster jest bardzo prosty. Na spełniających wymagania sprzętowe tabletach instalowane jest specjalne oprogramowanie. Kelner/sprzedawca ma dostęp do menu o wielkości zależnym od wykupionej skali usługi i może wygodnie zbierać zamówienia. Są one natychmiast przekazywane do realizacji. Potem można dokonać za nie płatności na kilka wygodnych sposobów. Można też podzielić rachunek według własnego uznania pomiędzy gości, co jest bardzo cenioną funkcjonalnością.

Elastyczny rachunek dopasowany do skali działania

System POS Poster może się ograniczać do jednego terminalu w jednym punkcie. Opłata za niego jest abonamentowa. Można ja zapłacić z góry za cały rok, co wyraźnie mniejsza rachunek. Do każdej subskrypcji miesięcznej można zamówić dodatkowe terminale. Jeden terminal to jedno stanowisko pracy kelnera. POS Poster może bez problemu obejmować więcej lokali na raz i w ten sposób ułatwiać zarządzanie nimi. Koszt jednostkowy wtedy oczywiście spada.

Z korzystania z systemu POS Poster można zrezygnować w każdej chwili, a nawet przez 15 dni można go wypróbować za darmo, więc jest to bezpieczna inwestycja.

Dowiedz się więcej na https://joinposter.com/pl

 
 
 

0 Comments

 

You can be the first one to leave a comment.

 

Leave a Comment

 
XHTML: You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>